سياست حفظ اطلاعات و حريم خصوصي کاربران
 
فروشگاه اينترنتي خرید کیف بر اصول حفظ اطلاعات و حريم خصوصي کاربران اين سايت تاکيد بسيار دارد. اين متن شامل توضيحاتي درباره اطلاعات خصوصي و نحوه استفاده از اين اطلاعات توسط خرید کیف مي‌باشد. اين اطلاعات شامل مواردي است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها مي‌توان کاربران خرید کیف  را به صورت منحصربه‌فرد شناسايي نمود. براي نمونه مي‌توان به نام، نشاني، نشاني الکترونيک (ايميل)، شماره تلفن و ساير اطلاعاتي که به صورت عادي در دسترس عموم مردم نيست، اشاره نمود.
 
 
اطلاعات جمع‌آوري شده و نحوه استفاده از آن‌ها
 
شما با ثبت نام در خرید کیف  مشخصات خود از قبيل نام و نام خانوادگي، ايميل و … را در اختيار خرید کیف  قرار مي‌دهيد. در ادامه فعاليت در خرید کیف و تقاضا براي ثبت سفارش، شما نياز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌هاي تماس خواهيد داشت.
 
شما پس از ورود به خرید کیف، به عنوان کاربر خرید کیف شناخته خواهيد شد و کليه اطلاعات مذکور و اطلاعاتي مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردي شما در اختيار خرید کیف خواهد بود. لازم به ذکر است که اين موارد تنها موارد مورد استفاده در خرید کیف نخواهد بود.
 
خرید کیف اطلاعاتي از قبيل IP شما، اطلاعات کوکي‌ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نيز نگهداري خواهد کرد. از اين گونه اطلاعات تنها در موارد تبليغاتي و يا ارائه محتويات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختيار سازمان‌ها و افراد غير از خرید کیف قرار نخواهد گرفت.
 
 
ويرايش و تغيير اطلاعات شخصي
 
شما مي‌توانيد کليه اطلاعات شخصي خود را در بخش مربوط به حساب کاربري من تغيير داده و ويرايش کنيد. اين اطلاعات شامل کليه اطلاعاتي است که شما در سايت خرید کیف وارد کرده‌ايد.
 
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سيستم نمي‌باشد و تنها توسط مديريت امکان‌پذير است.
 
محدوديت دسترسي به اطلاعات
 
خرید کیف دسترسي کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمنداني که ارتباط مستقيم با کاربران دارند، دسترسي به کليه اطلاعات خواهند داشت.
 
گواهی ssl

لازم به ذکر است سایت خرید کیف بوسیله گواهی ssl پشتیبانی می شود که امکان هر گونه هک ، فیشینگ یا هرگونه کپی برداری از اطلاعات را از بین می برد و کاربران در امنیت کامل می توانند با این سایت تبادل اطلاعات کرده و تراکنش های مالی مطمئنی داشته باشند.
 
اميدواريم که با رعايت بيشترين ميزان در حفاظت از اطلاعات شما?‌ اطمينان خاطر لازم به شما مشتريان گرامي در استفاده از سيستم خرید کیف را داده باشيم. در صورت داشتن هر گونه سوال و يا پرسشي? درخواست خود را تلفني و يا از طريق بخش تماس با ما به اشتراک بگذاريد.